Od 2 lipca do 10 sierpnia br. nasza Warszawska Prowincja Karmelitów Bosych przeżywać będzie po raz kolejny peregrynację relikwii św. Teresy od Dzieciątka Jezus. Tym razem jednak Mała Teresa nie przybędzie do nas sama — towarzyszyć Jej będą Jej Święci Rodzice, Ludwik i Zelia Martin.
Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej poświęconej Peregrynacji:
www.relikwieteresy.pl
Na stronie można m.in. zapoznać się ze szczegółowym planem Peregrynacji, przeczytać informacje na temat rodziny Martin, a także obejrzeć wirtualną wystawę.
W naszym klasztorze będziemy gościć relikwie 21 i 22 lipca. Program Peregrynacji:
21 lipca WTOREK
18:00 Powitanie relikwii
Eucharystia
Po Mszy Świętej poświęcenie płatków róż
do 21:00 możliwość osobistej modlitwy
22 lipca ŚRODA
6:30 Eucharystia
Po Mszy Świętej poświęcenie płatków róż
W ciągu dnia możliwość nawiedzenia i osobistej modlitwy przy Relikwiach
10:30 Różaniec z rozważaniami św. Teresy od Dzieciątka Jezus
13:00 Nabożeństwo ku czci Świętych w intencji powołań
14:00 Pożegnanie relikwii
Zapraszamy do wspólnej modlitwy!